WITAJ W PREMIUM HOME!
DARMOWA DOSTAWA OD 299 zł. ZWROT DO 30 DNI. WYSYŁKA NAWET W 24H.

Żeliwna patelnia grillowa okrągła WALNUT Skeppshult

878,99  zł
Eco

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Żeliwna patelnia grillowa z kolekcji Walnut posiada rączkę z drewna orzecha włoskiego w lekko czekoladowym kolorze oraz prążkowane dno, dzięki któremu uzyskamy mięso jak z grilla, a dodatkowo w rowkach zbierze się tłuszcz pozwalając mniej kaloryczne na smażenie. Szwedzka marka Skeppshult jest znana z wysokiej jakości żeliwnych naczyń, które zatrzymują zaabsorbowane ciepło i rozprowadzają je równomiernie po całym naczyniu.
Zapytaj o produkt

Żeliwna patelnia grillowa z kolekcji Walnut posiada rączkę z drewna orzecha włoskiego w lekko czekoladowym kolorze oraz prążkowane dno, dzięki któremu uzyskamy mięso jak z grilla, a dodatkowo w rowkach zbierze się tłuszcz pozwalając na mniej kaloryczne smażenie.

Szwedzka marka Skeppshult jest znana z wysokiej jakości żeliwnych naczyń, które zatrzymują zaabsorbowane ciepło i rozprowadzają je równomiernie po całym naczyniu, co pozwala na odpowiednie przygotowanie potraw. Jednocześnie naczynia żeliwne na długo utrzymują temperaturę, dlatego idealnie nadają się do serwowania potraw bezpośrednio na stołach.

Od ponad 100 lat firma dba, by naczynia były wytwarzane bez jakichkolwiek chemicznych lub toksycznych substancji. Naturalne surowce oraz tradycyjne metody produkcji powodują, że produkty Skeppshult są w pełni zdrowe w użytkowaniu, naturalne i ekologiczne.
Produkty słyną z doskonałej jakości i trwałości, co potwierdzone jest 25-letnią gwarancją na elementy żeliwne.

Patelnia może być używana na kuchniach elektrycznych, ceramicznych oraz na płytach indukcyjnych. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Wymiary: ok. średnica 28,9 cm (powierzchni smażenia 26 cm). Średnica dna (powierzchni przylegającej do płyty grzewczej, pieca) 24,8 cm. Wysokość: ok. 3,4 cm.
Więcej informacji
SKU 0028V
Kod kreskowy 7317930028060
Producent Skeppshult
Kolekcja Skeppshult WALNUT
Kolor czarny
Materiał drewno, żeliwo
Wymiary ok. 28,9 cm
Przeznaczenie kuchenka ceramiczna, kuchenka elektryczna, kuchenka gazowa, kuchenka indukcyjna
Waga ok. 3,7 kg
Gwarancja 25 lat
outlet Nie

Jak oceniasz ten produkt?