ODBIERAJ OSOBIŚCIE I ZGARNIAJ RABATY! Sprawdź punkty odbioru  >Wybierz<
MAJ: Zamów produkty Perlemor Villeroy & Boch z odbiorem w salonie Premium Home
, a otrzymasz rabat 5% do zamówienia.

Żeliwna patelnia głęboka WALNUT Skeppshult

888,99  zł
Eco

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Żeliwna głęboka patelnia do smażenia z kolekcji Walnut posiada rączkę z drewna orzecha włoskiego w lekko czekoladowym kolorze oraz wysokie brzegi, zapobiegające pryskaniu tłuszczu. Doskonale sprawdzi się do smażenia mięsa, ryb oraz jajek. Szwedzka marka Skeppshult jest znana z wysokiej jakości żeliwnych naczyń, które zatrzymują zaabsorbowane ciepło i rozprowadzają je równomiernie po całym naczyniu.
Zapytaj o produkt

Żeliwna głęboka patelnia do smażenia z kolekcji Walnut posiada rączkę z drewna orzecha włoskiego w lekko czekoladowym kolorze oraz wysokie brzegi, zapobiegające pryskaniu tłuszczu. Doskonale sprawdzi się do smażenia mięsa, ryb oraz jajek.

Szwedzka marka Skeppshult jest znana z wysokiej jakości żeliwnych naczyń, które zatrzymują zaabsorbowane ciepło i rozprowadzają je równomiernie po całym naczyniu, co pozwala na odpowiednie przygotowanie potraw. Jednocześnie naczynia żeliwne na długo utrzymują temperaturę, dlatego idealnie nadają się do serwowania potraw bezpośrednio na stołach.

Od ponad 100 lat firma dba, by naczynia były wytwarzane bez jakichkolwiek chemicznych lub toksycznych substancji. Naturalne surowce oraz tradycyjne metody produkcji powodują, że produkty Skeppshult są w pełni zdrowe w użytkowaniu, naturalne i ekologiczne.
Produkty słyną z doskonałej jakości i trwałości, co potwierdzone jest 25-letnią gwarancją na elementy żeliwne.

Patelnia może być używana na kuchniach elektrycznych, ceramicznych oraz na płytach indukcyjnych. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Wymiary: średnica ok. 28,6 cm ( średnica powierzchni smażenia 25 cm). Średnica dna (powierzchni przylegającej do płyty grzewczej, pieca) 22,8 cm. Wysokość: ok. 5,5 cm.
Więcej informacji
SKU 0285V
Kod kreskowy 7317930285067
Producent Skeppshult
Kolekcja Skeppshult WALNUT
outlet Nie
Kolor czarny
Materiał drewno, żeliwo
Wymiary ok. 28 cm
Przeznaczenie kuchenka ceramiczna, kuchenka elektryczna, kuchenka gazowa, kuchenka indukcyjna
Waga ok. 3,5 kg
Gwarancja 25 lat

Jak oceniasz ten produkt?