WITAJ W PREMIUM HOME!
DARMOWA DOSTAWA OD 299 zł. ZWROT DO 30 DNI. WYSYŁKA NAWET W 24H.

Solniczka na sól gruboziarnistą WALNUT Skeppshult

315,00  zł
Eco

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Żeliwna solniczka lub pojemnik na sól morską to kolejna propozycja marki Skeppshult. Wykonana jest z żeliwa i posiada górną część z drewna orzecha włoskiego w lekko czekoladowym kolorze. Połączenie chropowatej powierzchni żeliwa i gładkiej drewna daje niezwykłe efekty nie tylko sensoryczne, ale i wizualne.
Zapytaj o produkt

Żeliwna solniczka lub pojemnik na sól morską to kolejna propozycja marki Skeppshult. Wykonana jest z żeliwa i posiada górną część z drewna orzecha włoskiego w lekko czekoladowym kolorze. Połączenie chropowatej i gładkiej powierzchni daje niezwykłe efekty nie tylko sensoryczne, ale i wizualne.

Pojemnik przeznaczony jest do soli gruboziarnistej z uwagi na dość szeroki otwór do wysypywania.

Szwedzka marka Skeppshult jest znana z wysokiej jakości żeliwnych naczyń. Od ponad 100 lat firma dba, by były one wytwarzane bez jakichkolwiek chemicznych lub toksycznych substancji.

Naturalne surowce oraz tradycyjne metody produkcji powodują, że produkty Skeppshult są w pełni zdrowe w użytkowaniu, naturalne i ekologiczne. Produkty słyną z doskonałej jakości i trwałości, co potwierdzone jest 25-letnią gwarancją na elementy żeliwne. Myć tylko ręcznie: nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Więcej informacji
SKU 0075
Kod kreskowy 7317930075095
Producent Skeppshult
Kolekcja Skeppshult WALNUT
Kolor czarny
Materiał drewno, żeliwo
Wymiary 11,5 x 4,3 cm
Waga 0,5 kg
Gwarancja 2 lata
outlet Nie

Jak oceniasz ten produkt?