WITAJ W PREMIUM HOME!
DARMOWA DOSTAWA OD 299 zł. ZWROT DO 30 DNI. WYSYŁKA NAWET W 24H.

Pojemnik prostokątny 3 l (biało-pomarańczowy) O'Lala

64,90  zł

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Pojemnik O’Lala jest przeznaczony na produkty sypkie: herbatę liściastą, kawę mieloną, mąkę, cukier, makaron, kaszę, płatki śniadaniowe, a także na cukierki, żelki lub krakersy. Dzięki pokrywkom w wyrazistych kolorach ożywi kuchnię, wprowadzając barwne akcenty.
Zapytaj o produkt

Pojemnik O’Lala jest przeznaczony na produkty sypkie: herbatę liściastą, kawę mieloną, mąkę, cukier, makaron, kaszę, płatki śniadaniowe, a także na cukierki, żelki lub krakersy.

Dzięki pokrywkom w wyrazistych kolorach ożywi kuchnię, wprowadzając barwne akcenty. Dostępny w kolorze pomarańczowym lub bordowym.

Pojemniki marki O’Lala są wykonane z plastiku, a innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w ich projekcie jest umieszczenie łyżeczki-miarki w pokrywce, dzięki czemu wraz z pojemnikiem tworzy funkcjonalny komplet. Pokrywka jest szczelna, utrzymuje więc świeżość produktów i zapobiega ich wilgotnieniu.

Pojemniki są odporne także na niskie temperatury, do - 25° C, dlatego mogą być przechowywane w lodówce lub zamrażarce. Można je także myć w zmywarce.

Więcej informacji
SKU OL-156
Producent OLala
Kolor biały, pomarańczowy
Materiał plastik
Wymiary 17 x 11 x 24,5cm
Pojemność 3 l
Gwarancja 2 lata
outlet Nie

Jak oceniasz ten produkt?