WITAJ W PREMIUM HOME!
DARMOWA DOSTAWA OD 299 zł. ZWROT DO 30 DNI. WYSYŁKA NAWET W 24H.

Pojemnik owalny 2 l (biało-zielony) O'Lala

59,90  zł

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Pojemnik O’Lala jest przeznaczony na produkty sypkie: cukier, mąkę, makaron, płatki śniadaniowe, kaszę, herbatę liściastą lub kawę mieloną, a także na cukierki, żelki, krakersy. Dzięki intensywnemu, zielonemu kolorowi dobrze wkomponuje się w kuchnię, zwłaszcza białą, a pojemnik z miejscem na wpisanie nazwy produktu pozwoli szybko zidentyfikować to, czego szukamy. Wystarczy napisać ją białym pisakiem.
Zapytaj o produkt

Pojemnik O’Lala jest przeznaczony na produkty sypkie: cukier, mąkę, makaron, płatki śniadaniowe, kaszę, herbatę liściastą lub kawę mieloną, a także na cukierki, żelki, krakersy.

Dzięki intensywnemu, zielonemu kolorowi dobrze wkomponuje się w kuchnię, zwłaszcza białą, a pojemnik z miejscem na wpisanie nazwy produktu pozwoli szybko zidentyfikować to, czego szukamy. Wystarczy napisać ją białym pisakiem.

Pojemniki marki O’Lala są wykonane z plastiku, a innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w ich projekcie jest umieszczenie łyżeczki-miarki w pokrywce, dzięki czemu wraz z pojemnikiem tworzy funkcjonalny komplet. Pokrywka jest szczelna, utrzymuje więc świeżość produktów i zapobiega ich wilgotnieniu.

Pojemniki są odporne także na niskie temperatury, do -25° C, dlatego mogą być przechowywane w lodówce lub zamrażarce. Można je także myć w zmywarce.

Więcej informacji
SKU OL-011
Producent OLala
Kolor biały, zielony
Materiał plastik
Wymiary 13,6 x 9,4 cm
Pojemność 2 l
Gwarancja 2 lata
outlet Nie

Jak oceniasz ten produkt?