WITAJ W PREMIUM HOME!
DARMOWA DOSTAWA OD 299 zł. ZWROT DO 30 DNI. WYSYŁKA NAWET W 24H.

Organizer kuchenny (biały) Caddy Joseph Joseph

139,00  zł

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Zwykle w kuchniach obok zlewozmywaka stoją buteleczki z płynem, szczotki, ściereczki i gąbki. Tworzą one nieporządek, a do tego np. mokre ściereczki są siedliskiem bakterii. Organizer kuchenny Caddy Joseph Joseph pozwoli na zachowanie porządku wokół zlewu, sprawi, że wszystko będzie pod ręką i zwiększy higieniczność tego miejsca. Pojemnik wykonany z białego tworzywa sztucznego.
Zapytaj o produkt

Zwykle w kuchniach obok zlewozmywaka stoją buteleczki z płynem, szczotki, ściereczki i gąbki. Tworzą one nieporządek, a do tego np. mokre ściereczki są siedliskiem bakterii.

Organizer kuchenny Caddy Joseph Joseph pozwoli na zachowanie porządku wokół zlewu, sprawi, że wszystko będzie pod ręką i zwiększy higieniczność tego miejsca. Pojemnik wykonany z białego tworzywa sztucznego zmieści małą butelkę płynu do naczyń i szczotkę, a na uchwycie wokół niego można zawiesić ściereczkę.

Całość umieszczona jest na podstawce z otworami, na której można położyć gąbkę do odcieknięcia. Dolny zbiorniczek zbiera wodę, którą szybko można wylać. Caddy’ego można rozmontować i każdy z elementów dokładnie wyczyści (nadają się do mycia w zmywarce).

Wewnętrzne wymiary samego pojemnika to 9,6 x 6,3 cm.

Więcej informacji
SKU 85021
Kod kreskowy 5028420850215
Producent Joseph Joseph
Kolor biały
Materiał tworzywo sztuczne
Wymiary 21 x 13 x 11,5 cm
Gwarancja 2 lata
outlet Nie

Jak oceniasz ten produkt?