WITAJ W PREMIUM HOME!
DARMOWA DOSTAWA OD 299 zł. ZWROT DO 30 DNI. WYSYŁKA NAWET W 24H.

Stoły, stoliki, barki ogrodowe

1 elementu

na stronę

1 elementu

na stronę

Stół ogrodowy do zadań specjalnych, czyli jaki?

W różnego rodzaju sklepach znajdziesz ich bardzo wiele, a przecież każdy z nich jest podobny. Spełnia tę samą funkcję. Jeśli potrzebujesz stołu ogrodowego do zadań specjalnych, zastanów się dwa razy, zanim podejmiesz właściwą decyzję. Produkt, który wybierzesz powinien być niezawodny, użyteczny, ale również estetyczny oraz łatwy w pielęgnacji. Jakie rodzaje stołów ogrodowych spełniają te funkcje? Przeczytaj opis poniżej i sprawdź.

• Rozkładany stół ogrodowy

Uniwersalny, nadaje się zarówno do małego ogrodu, gdzie każdy metr powierzchni ma bardzo duże znaczenie oraz do tych rozległych, dzięki którym masz bardzo wiele możliwości aranżacyjnych. Bardzo łatwo przechowasz go do kolejnego sezonu grillowego, dzięki rozłożeniu go na części. W zależności od materiału, z którego został zrobiony, ma trochę inne właściwości. Niektóre stoły są lekkie i łatwo je przenosić z miejsca na miejsce. Drugie, drewniane, są ciężkie, ale trwałe. To twoja indywidualna decyzja, który najlepiej sprosta twoim wymaganiom. Poniżej przedstawione zostały zalety jednego z nich, czyli stołu z tworzywa sztucznego.

• Stół ogrodowy z tworzywa sztucznego

Bardzo łatwo przenieść go z miejsca na miejsce, ponieważ jest bardzo lekki. Jest również odporny na zmienne warunki atmosferyczne, między innymi promienie UV oraz deszcz czy wilgoć. Jest bardzo praktycznym elementem wyposażenia ogrodu również dlatego, że jest bardzo łatwy w pielęgnacji. Wyczyścić go można zwykłą mokrą szmatką. Pomimo tego, że jest zrobiony z syntetycznego materiału, wygląda estetycznie. Jego struktura przypomina tą drewnianą, dzięki czemu możesz cieszyć się wszystkimi zaletami stołu ogrodowego wykonanego z naturalnego tworzywa oraz plusami, które daje użytkowanie mebli ogrodowych z tworzywa sztucznego.

• Zamiast dużego stołu ogrodowego

Jeśli nie jest ci potrzebny mebel o dużych rozmiarach, postaw na mniejszy stolik. Będzie idealny nie tylko do ogrodu, ale również na balkon czy niewielki taras.

Dwufunkcyjny barek ogrodowy. Poznaj jego 3 podstawowe zalety

Jest zdecydowanym hitem wszystkich imprez, odbywających się na świeżym powietrzu. Poznaj barek ogrodowy i jego niezaprzeczalne plusy.

1. Może posłużyć za stolik

Na górze możesz postawić z powodzeniem kilka szklanek czy drinków. Stanowi tez doskonałą alternatywę dla stolika ogrodowego lub może być dodatkowym meblem, gdy brakuje już miejsca na przekąski na innych.

2. Schłodzi napoje

Pod przykrywką znajduje się pojemnik, gdzie możesz wsypać lód w kostkach. Dzięki temu każda impreza w twoim ogrodzie będzie kojarzyć się z idealnymi drinkami.

3Łatwo się go czyści i przechowuje

Ze względu na to, że jest zrobiony z tworzywa sztucznego, nie niszczeje z powodu złych warunków atmosferycznych, więc możesz go spokojnie przechowywać w piwnicy czy składziku do kolejnego sezonu. Ponadto, bardzo łatwo go wyczyścić. Wystarczy zwykła szmatka polana wodą.