ODBIERAJ OSOBIŚCIE I ZGARNIAJ RABATY! Sprawdź punkty odbioru  >Wybierz<
MAJ: Zamów produkty Perlemor Villeroy & Boch z odbiorem w salonie Premium Home
, a otrzymasz rabat 5% do zamówienia.

Młynek do kawy (buk) Brasilia Zassenhaus

499,90  zł

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Marka Zassenhaus produkuje ręczne młynki do kawy od 1867 roku, dlatego są one cenione nie tylko za jakość i precyzję działania, ale także za sentymentalizm i budzenie pozytywnych skojarzeń. Kawa zmielona w młynku na korbkę jest bardziej aromatyczna i smakuje doskonale, ponieważ ziarna są delikatnie mielone, co pozwala zachować też substancje odżywcze.
Zapytaj o produkt

Marka Zassenhaus produkuje ręczne młynki do kawy od 1867 roku, dlatego są one cenione nie tylko za jakość i precyzję działania, ale także za sentymentalizm i budzenie pozytywnych skojarzeń.

Kawa zmielona w młynku na korbkę jest bardziej aromatyczna i smakuje doskonale, ponieważ ziarna są delikatnie mielone, co pozwala zachować też substancje odżywcze.

Młynek jest wykonany z drewna w różnych odcieniach brązu, posiada wysuwaną szufladkę. Obudowa mechanizmu mielącego w kolorze złotym lub srebrnym z pokrętłem regulującym stopień zmielenia ziaren.

Młynek posiada stalowy, kuty mechanizm mielący, na który producent udziela 25-letniej gwarancji. Stylowy dodatek do kuchni, a także doskonały pomysł na prezent dla miłośników kawy.

Więcej informacji
SKU ZS-040012
Kod kreskowy 4006528040012
Producent Zassenhaus
outlet Nie
Kolor brązowy
Materiał drewno
Wymiary 12 x 20 x 12,5 cm
Gwarancja 2 lata

Jak oceniasz ten produkt?