WITAJ W PREMIUM HOME!
DARMOWA DOSTAWA OD 299 zł. ZWROT DO 30 DNI. WYSYŁKA NAWET W 24H.

terre d'Oc

terre d'Oc

Terre d'Oc – więcej niż herbata

Terre d'Oc to nowoczesna, innowacyjna marka pochodząca z Prowansji, która działa w duchu ekologii i poszanowania pięknej tradycji produkcji oraz picia herbaty. Firma została założona przez kobiety i do dziś pracują w niej głównie przedstawicielki płci pięknej. Co więcej, marka dokłada wszelkich starań, aby wspierać kobiety z różnych zakątków świata, z których pozyskiwane są składniki do mieszanek, np. poprzez wybieranie upraw z małych, lokalnych plantacji. Troszcząc się przy tym, aby produkcja spełniała standardy rolnictwa ekologicznego.

Doskonałej jakości składniki to jedna ze składowych sukcesu marki Terre d'Oc. Kolejną są niepowtarzalne mieszanki. Przy tworzeniu herbacianych kompozycji uczestniczą floryści. W starej chińskiej tradycji do herbaty dodawano świeże kwiaty np. roże czy jaśmin. Zainspirowani wielowiekową regułą, specjaliści Terre d'Oc dbają, aby mieszankom nie brakowało wyrafinowania. Natomiast za komponowanie aromatów odpowiadają najlepsi francuscy perfumerzy z Grasse. To właśnie tam – w światowym centrum aromatów wpisanym na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego ludzkości UNESCO powstają niepowtarzalne aromaty herbat Terre d'Oc.

Najlepsze herbaty Terre d'Oc

W ofercie marki znajdują się wszelkiego rodzaju herbaty: od klasycznych czarnych, po zielone, białe, rooibos, matcha, a także różnorodne mieszanki aromatyzowane ziołami, owocami, przyprawami i kwiatami, w tym wyjątkowe kompozycje Gourmet, napary ziołolecznicze a także specjalne sezonowe mieszanki np. świąteczne. Wszystkie produkty marki Terre d'Oc zawierają wyłącznie naturalne składniki organiczne produkowane z ekstraktów owocowych, przypraw, kwiatów i liści.

Nie można nie wspomnieć także o opakowaniach mieszanek. One również są przyjazne dla środowiska – powstają wyłącznie z materiałów nadających się do recyklingu. Każde z nich wygląda jak dzieło sztuki. Powstają w wyniku inspiracji kulturą i sztuką ludową miejsca, z którego pochodzą składniki danej kompozycji. Każda puszka herbaty Terre d'Oc to inna, ciekawa historia oraz fascynująca mieszanka smaku i aromatu. Podarowano bliskiej osobie jako prezent, z pewnością wywoła zachwyt.

Produkty 1-12 z 131

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 131

Ustaw kierunek malejący
na stronę