WITAJ W PREMIUM HOME!
DARMOWA DOSTAWA OD 299 zł. ZWROT DO 30 DNI. WYSYŁKA NAWET W 24H.

Czajniki tradycyjne

Produkty 12

na stronę

Produkty 12

na stronę

Czajniki tradycyjne – czym kierować się podczas wyboru?

Czajniki na kuchenkę kojarzą się ze sprzętem rodem z babcinej kuchni – coraz częściej są wymieniane na sprzęt elektryczny. Warto wiedzieć, że tradycyjne urządzenia posiadają wiele cennych zalet, które w stu procentach wykorzystasz wtedy, gdy wybierzesz odpowiedni czajnik. Jak znaleźć idealny model? Przeczytaj i sprawdź.  

Czajnik i rodzaj kuchenki – to musi być dobrana para

Jeśli w swoim domu posiadasz kuchenkę gazową – każdy tradycyjny czajnik działa na niej poprawnie. Problem pojawia się w momencie, gdy gotujesz na płycie indukcyjnej lub ceramicznej. Wtedy zwracaj szczególną uwagę na to, jakiego czajnika szukasz – powinien być idealnie dopasowany do rodzaju sprzętu, który masz w kuchni. Zajrzyj na stronę Bazylia.pl – znajdziesz tam tradycyjne czajniki działające na różnych kuchenkach: gazowej, indukcyjnej oraz ceramicznej. Konkretnej informacji szukaj w opisie produktu.

Odpowiednia pojemność czajnika – klucz do oszczędzania wody

Pojemność tradycyjnych czajników waha się pomiędzy 1 a 3 litrami. Jak widzisz, nie każdy z tych produktów będzie odpowiedni dla domu, w którym mieszka mała rodzina lub para – dlatego zwracaj uwagę na to, ile wody się w nich mieści. Postaw na odpowiednią pojemność sprzętu! Dodatkowym atutem takiego postępowania jest fakt, że nie marnujesz wody – wykorzystujesz dokładnie tyle, ile wlałeś do czajnika.

Estetyka tradycyjnego czajnika – niech będzie ozdobą kuchni

Kolejną ważną kwestią, którą warto wziąć pod uwagę podczas wyboru tradycyjnego sprzętu, jest estetyka. Stoi on na kuchence, w centralnej części kuchni – powinien być więc uzupełnieniem wystroju tego wnętrza! Jeśli szukasz ładnego, tradycyjnego czajnika, przyjrzyj się produktom na stronie Bazylia.pl – w tym sklepie internetowym znajdziesz klasyczne urządzenia, które pasują do większości aranżacji kuchennych.