WITAJ W PREMIUM HOME!
DARMOWA DOSTAWA OD 299 zł. ZWROT DO 30 DNI. WYSYŁKA NAWET W 24H.

Czajnik elektryczny SMEG i inne

Czajnik to jedno z tych urządzeń, które używane jest w domu kilka, nawet kilkanaście razy dziennie. Zaczynamy dzień od kawy, do każdego posiłku przygotowujemy ciepłe napoje dla domowników, podgrzewamy w nim wodę również np. do zalewania potraw instant, rozpuszczania leków czy wyparzania słoików i pojemników. Jednym słowem czajnik nie ma w domu lekko, dlatego warto wybrać urządzenie, które jest wydajne, bezpieczne, a przy tak częstym użytkowaniu również energooszczędne.

Inteligentny czajnik elektryczny – w czym może Ci pomóc?

W obecnych czasach nawet urządzenie do gotowania wody może być inteligentne. Intuicyjnie zaspokoi Twoje potrzeby, zadba o bezpieczeństwo i optymalne zużycie zasobów. Na rynku dostępnych jest coraz więcej sprzętów tego typu, dlatego warto dowiedzieć się, jak mogą ułatwić Ci życie.

• Dopasowanie temperatury do napoju

Wiele urządzeń, m.in. część modeli czajników elektrycznych SMEG wyposażona jest w funkcję regulacji temperatury. Dzięki niej możesz ustawić do jakiej temperatury woda ma zostać podgrzana. Tak, aby była optymalna do napoju, który chcesz wypić. Wrzątkiem zaparzysz kawę, ale do zielonej herbaty potrzebna jest woda o niższej temperaturze. Czajnik elektryczny SMEG umożliwia wybór temperatury w zakresie od 50° do 100°C. Dzięki tej funkcji, nie musisz czekać, aż woda wystygnie, od razu jest odpowiednia do użycia. Co więcej urządzenie ma także przydatną funkcję: podtrzymywania temperatury. Przez jakiś czas po wyłączeniu czajnika, woda nie wystudzi się.

• Filtry do oczyszczania wody

Inteligentny czajnik elektryczny sprawia, że woda jest nie tylko podgrzana, ale także czysta. Standardem stało się, że urządzenia te są wyposażane w specjalne filtry do oczyszczania wody – najpopularniejsze to filtr węglowy, sitka nylonowa lub wykonana ze stali nierdzewnej. Umieszczane są na dziubkach czajników, gdzie wyłapują zanieczyszczenia oraz osady, w efekcie woda przelewana do szklanki jest czystsza.

• Wygodny dostęp z każdej strony

Czajnik elektryczny SMEG ma obrotową podstawę 360°. Dzięki niej można wygodnie podnieść i odstawić urządzenie na podstawę z dowolnego położenia. Dodatkowo dźwignia do uruchamiania sprzętu została umieszczona tuż pod uchwytem, dzięki czemu czajnik można wygodnie obsługiwać jedną ręką.

• Bezpieczeństwo przede wszystkim

Inteligentny czajnik zareaguje, jeśli Twoje bezpieczeństwo może być zagrożone. Nowoczesne urządzenia posiadają wbudowane blokady uniemożliwiające uruchomienia grzałki, gdy pokrywa czajnika jest otwarta lub gdy jest on pusty. Czajnik wyłączy się także automatycznie, gdy woda osiągnie temperaturę wrzenia. Starsze modele potrafiły przesuwać się po blacie podczas gotowania wody, co czasem skutkowało rozchlapywaniem gorącej wody spod pokrywy. Nigdy więcej. Nowoczesne, inteligentne czajniki elektryczne mają antypoślizgowe nóżki, co skutecznie uniemożliwia im przemieszczanie podczas pracy.

Produkty 1-12 z 48

Strona
na stronę

Produkty 1-12 z 48

Strona
na stronę