WITAJ W PREMIUM HOME!
DARMOWA DOSTAWA OD 299 zł. ZWROT DO 30 DNI. WYSYŁKA NAWET W 24H.

Szkło barowe

Produkty 1-12 z 210

na stronę

Produkty 1-12 z 210

na stronę

Żegnajcie literatki, witaj szkło barowe

Epoka, w której alkohol nalewano do literatek minęła już dawno temu - teraz przyszedł czas na estetyczne szkło barowe wysokiej jakości. Pożegnaj więc przydymione szklanki – relikt PRL-u - i powitaj estetyczne kieliszki. Odwiedź stronę internetową sklepu Bazylia.pl – znajdziesz tam produkty markowych producentów, w których picie napojów wyskokowych jest o wiele przyjemniejsze.

Oryginalne szkło barowe oraz dobry trunek – para idealna

Nic tak nie poprawia humoru jak kieliszek dobrego alkoholu. Lepiej działa tylko wysokiej jakości trunek podany w estetycznym szkle. Jeśli więc dzień zaczął się fatalnie, nie pozwól aby tak samo się skończył - nie ignoruj swojego złego samopoczucia. Zainwestuj w piękne i wytrzymałe szkło barowe – satysfakcja z dobrze wydanych pieniędzy gwarantowana! W sklepie Bazylia.pl znajdziesz wiele produktów, które wraz z odpowiednim alkoholem tworzą idealnie dobraną parę poprawiającą humor. Co masz do wyboru?

#1 Szklanka do piwa z podwójnymi ściankami

Po spożyciu znacznej ilości napoju chmielowego świat przewraca się do góry nogami. Szklanka uformowana w kształt odwróconej butelki piwa zapewni Ci podobne doznania już po samym nalaniu płynu do środka - bez późniejszego syndromu ,,dnia wczorajszego”. Chyba, że impreza nie skończy się na jednym drinku.

#2 Szkło dla zapominalskiego barmana

Jeśli posiadasz rękę do mieszania koktajlów, ale nie masz głowy do zapamiętywania skomplikowanych receptur – szkło barowe ze sklepu Bazylia.pl przychodzi z pomocą. W naszym asortymencie znajdziesz szklanki z nadrukowanymi przepisami na najpopularniejsze drinki – od teraz każdy przygotowany przez Ciebie napój będzie w idealnych proporcjach!

#3 Kieliszki do gry w kółko i krzyżyk

Gra w kółko i krzyżyk rozwija umiejętności logicznego myślenia, natomiast picie alkoholu pobudza kreatywność. Producenci tego zestawu szkła barowego podeszli do spożywania wysokoprocentowego alkoholu jednocześnie w innowacyjny oraz rozsądny sposób – do dyspozycji masz jedynie 9 kieliszków o pojemności 50 mililitrów. Rozgrywając tylko jedną partyjkę, rano nie dosięgnie Cię syndrom dnia wczorajszego –  chyba, że postanowisz zostać mistrzem kółka i krzyżyk jeszcze tej nocy.

Jeśli szukasz kreatywnych sposobów na pobudzenie nastrojów na imprezie, wyżej opisane produkty to tylko kropla w morzu możliwości. Odwiedź stronę Bazylia.pl i wybierz markowe szkło barowe. Zapraszamy do zakupów!