WITAJ W PREMIUM HOME!
DARMOWA DOSTAWA OD 299 zł. ZWROT DO 30 DNI. WYSYŁKA NAWET W 24H.

Akcesoria do wina

Produkty 1-12 z 109

na stronę

Produkty 1-12 z 109

na stronę

Jak przechowywać otwarte wino? Pomogą Ci akcesoria do wina

Jeśli chcesz aby rozpoczęte wino zachowało swoją świeżość jak najdłużej, zastosuj się do poniższych porad.

• Otwartą butelkę wina wstaw do lodówki - przechowuj ją w pionie. Dzięki przechowywaniu w zimnie przedłużysz świeżość tego alkoholu nawet o kolejne 5 dni.
• Jeśli posiadasz karafkę, wykorzystaj ją do przechowywania rozpoczętego wina - przelej do środka resztę alkoholu, a naczynie uszczelnij korkiem.
• Przed ponownym podaniem alkoholu upewnij się, że trunek osiągnął odpowiednią temperaturę. W razie potrzeby wyciągnij butelkę wcześniej, przed przybyciem gości.

Pamiętaj, że rozpoczęte wino bardzo szybko się psuje – to zasługa tlenu, który dostaje się do otwartej butelki. Ogranicz więc dopływ powietrza do środka, aby alkohol po kilku dniach nie zamienił się w ocet. W tym celu zastosuj wybrane akcesoria do wina - wszystkie potrzebne produkty znajdziesz w sklepie Bazylia.pl.

Najlepsze akcesoria do wina są dostępne tylko u nas!

#1 Korek do wina w oryginalnym kształcie

Korek zapewnia szczelność naczynia, w którym przechowujesz wino - niezależnie od tego, czy jest to oryginalna butelka, czy karafka. Poza tym, w sklepie Bazylia.pl znajdziesz produkty w oryginalnych kształtach – serca, kotka, ptaszka.

#2 Karafka chłodząca z zamykaniem

Wino, jak każdy alkohol, powinno być podawane w odpowiedniej temperaturze. Warto więc zainwestować w karafkę chłodzącą do nalewania tego trunku.

#3 Dzbanek z podgrzewaczem do przygotowania grzanego wina

W kapryśne, deszczowe i zimne dni najlepiej smakuje grzane wino - aby przygotować rozgrzewający napój w warunkach domowych, zainwestuj w dzbanek z podgrzewaczem.

Te i inne akcesoria do wina dobrej jakości znajdziesz w sklepie internetowym Bazylia.pl. Sprawdź asortyment naszego sklepu - w nim na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy do zakupów!