ODBIERAJ OSOBIŚCIE I ZGARNIAJ RABATY! Sprawdź punkty odbioru  >Wybierz<
MAJ: Zamów produkty Perlemor Villeroy & Boch z odbiorem w salonie Premium Home
, a otrzymasz rabat 5% do zamówienia.

Kasetka na biżuterię (biała) Spindle Umbra

189,00  zł

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Przechowywanie biżuterii w szkatułkach kojarzy się z pudełeczkami na kosztowności, które miały nasze babcie, a więc w wielu osobach budzi miłe wspomnienia z dzieciństwa. Jednocześnie, jest to najbardziej popularny sposób przechowywania biżuterii, dlatego marka Umbra zaproponowała kasetki na kolczyki i łańcuszki w kolorach białym lub czerwonym.
Zapytaj o produkt

Przechowywanie biżuterii w szkatułkach kojarzy się z pudełeczkami na kosztowności, które miały nasze babcie, a więc w wielu osobach budzi miłe wspomnienia z dzieciństwa.

Jednocześnie, jest to najbardziej popularny sposób przechowywania biżuterii, dlatego marka Umbra zaproponowała kasetki na kolczyki i łańcuszki w kolorach białym lub czerwonym.

Pudełeczka Spindle Umbra wykonane są z drewna (białe ma warstwę błyszczącego lakieru), posiadają trzy szuflady (19 x 11 cm). Obracają się one wokół rdzenia w jednym z boków.

W szkatułce można przechowywać nie tylko biżuterię, ale także zdjęcia czy pocztówki – jest to także idealny pomysł na prezent dla kolekcjonerów.

Więcej informacji
SKU 308712-660
Kod kreskowy 028295282437
Producent Umbra
outlet Nie
Kolor biały
Materiał drewno, tworzywo sztuczne
Wymiary 19 x 11 x 11 cm (dł. x szer. x gł.)
Gwarancja 2 lata

Jak oceniasz ten produkt?