Filiżanka ze spodkiem 0,35 l Tric Sunshine Arzberg

325,00  zł

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Słońce w płynie? Z filiżanką Tric Sunshine od marki Arzberg ― to możliwe! Lśniąca, biała porcelana najwyższej jakości pokryta w środku tytanowanym złotem (dzięki temu jest całkowicie odporna na mycie w zmywarkach) będzie błyszczeć nie tylko w słoneczne dni! To fantastyczny poprawiacz humoru i doskonały pomysł na prezent!

· Piękne złote pudełko prezentowe.

· Tytanowane złoto jest odporne na zarysowania.

Zapytaj o produkt

ARZBERG TRIC SUNSHINE – filiżanka, która rozgrzewa na sam widok!

Słońce w płynie? Z filiżanką Tric Sunshine od marki Arzberg ― to możliwe! Lśniąca, biała porcelana najwyższej jakości pokryta w środku tytanowanym złotem (dzięki temu jest całkowicie odporna na mycie w zmywarkach) będzie błyszczeć nie tylko w słoneczne dni! To fantastyczny poprawiacz humoru i doskonały pomysł na prezent. 


Dlaczego warto wybrać filiżankę Arzberg Tric Sunshine?

  • Piękne, złote pudełko prezentowe.
  • Tytanowane złoto jest odporne na zarysowania.
  • Można myć w zmywarce.
  • Nie można używać w mikrofalówce

Kolekcja Tric Sunshine jest oparta o prostą, ponadczasową formę, ale jej złote wykończenie sprawia, że codzienność z tą porcelaną nabiera odświętnej wyjątkowości. 

Marka Arzberg założona w 1887 roku w Bawarii jest od ponad dwóch wieków producentem najwyższej jakości porcelany. To pionier w wymyślaniu nowych wzorów, czego dowodem jest słynna kolekcja FORM 1382, zaprojektowana przez inżyniera Hermanna Gretacha. „Estetyka, funkcjonalność, ponadczasowość” ― to dewiza firmy. Produkcja odbywa się w fabryce w Niemczech, w miejscowości Schirnding w Górnej Frankonii.

Więcej informacji
SKU 65001414850
Kod kreskowy 4011707819662
Producent Arzberg Porcelain
Kolekcja Tric Sunshine Arzberg
outlet Nie
Kolor biały, złoty
Materiał porcelana
Wymiary wysokość: 6,5 cm
Pojemność 0,35 l
Przeznaczenie do kontaktu z żywnością, zmywarka
Gwarancja 2 lata

Jak oceniasz ten produkt?