Deska duża (czarna) Cut&Carve Plus Joseph Joseph

169,00  zł

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Deska Cut&Carve marki Joseph Joseph w kolorze czarnym jest z pewnością deską nowej generacji: posiada dwie strony do krojenia warzyw, pieczywa, mięsa itp. Jedna jest gładka, a druga na środku ma wypustki, które przytrzymują bochenek chleba lub kawałek mięsa. Jest to o tyle praktyczne, że kruche mięsa często się rozwarstwiają, a chrupiące pieczywo ślizga po desce.
Zapytaj o produkt

Deska Cut&Carve marki Joseph Joseph w kolorze czarnym jest z pewnością deską nowej generacji: posiada dwie strony do krojenia warzyw, pieczywa, mięsa itp.

Jedna jest gładka, a druga na środku ma wypustki, które przytrzymują bochenek chleba lub kawałek mięsa. Jest to o tyle praktyczne, że kruche mięsa często się rozwarstwiają, a chrupiące pieczywo ślizga po desce.

Dodatkowo, powierzchnia jest pochyła, dlatego sok z pieczeni i okruchy zbierają się po jednej stronie, a także mogą być łatwo usunięte.

Deska posiada dookoła lamówkę z gumy, która zabezpiecza przed przesuwaniem się. Ponieważ jest wykonana z tworzywa sztucznego, może być myta w zmywarce.

Więcej informacji
SKU 60002
Kod kreskowy 5028420600025
Producent Joseph Joseph
Kolekcja Joseph Joseph Cut&Carve
outlet Nie
Kolor czarny
Materiał polipropylen, tworzywo termoplastyczne
Wymiary 37,5 x 29,5 x 2,5 cm (dł. x szer. x wys.)
Gwarancja 2 lata

Jak oceniasz ten produkt?